SW řešení pro GIS

Nevíte si rady s mapovými podklady a přitom je ke své činnosti nezbytně potřebujete? Máte k dispozici geografická data a nevíte jak je nejlépe prezentovat, nebo jak je používat v každodenní praxi?

Samotná data jsou jen částí informačního systému organizace. Bez kvalitního software je nedokážete využívat a pracovat s nimi. V oblasti geografických informačních systémů to platí dvojnásob.

Nabízíme softwarové produkty pro geografické informační systémy, pro nejrůznější potřeby. Víme, že nasazení takového produktu není jednoduchou záležitostí, proto jsme připraveni poskytnout Vám nezávaznou konzultaci, společně konkretizovat Vaše potřeby a požadavky a na základě toho Vám nabídnout takové řešení, které bude vyhovující a se kterým budete spokojeni.

V naší nabídce jsou dvě základní řešení pro geografický informační systém:

 

Geoportál

Jeho základem je rychlý mapový klient, který umožňuje zobrazení a vzájemné překrývání datových vrstev – map, schémat, plánů inženýrských sítí, bodů zájmu atd. Samozřejmostí je podpora celé řady datových formátů. Správa aplikace i dat je v tomto případě zcela na naší straně. Výhodou Geoportálu je, že jeho prostřednictvím můžete rychle a pohodlně zpřístupnit geografická data nejširší veřejnosti, nebo Vašim partnerům. Samozřejmostí je zpřístupnění vybraných dat pouze pověřeným osobám. Sami pak budete mít svá data k dispozici odkudkoliv, kde budete mít k dispozici internetové připojení.

Další předností Geoportálu je jeho modularita. Lze jej rozšířit například o prohlížečku obecních pasportů nebo o modul hromadných výpisů z katastru nemovitostí.

Pomocí městské informační vrstvy můžete během několika chvil informovat veřejnost třeba o uzávěrce komunikací nebo o odstávce dodávky plynu či vody.

Geoportál není ryze technické řešení. Své uplatnění najde i v turistickém ruchu. Jeho prostřednictvím můžete publikovat informace o turisticky zajímavých místech, a to i za pomoci multimediálního obsahu.

 

Desktop

Pro profesionální editaci a správu dat je určen právě tento produkt. Desktop je robustní a výkonný nástroj, který uspokojí všechny Vaše požadavky. Je kompatibilní se standardy WMS, WFS a WCS a s jeho pomocí lze provádět pokročilé územní analýzy. Velké množství funkcí mu neubírá na uživatelské přívětivosti a komfortu.

Naše společnost je dodavatelem i dalšího software pro práci s geografickými daty. Jsme Vám připraveni dodat rozsáhlou škálu dalších produktů a zcela splnit Vaše požadavky.